Najświeższe informacje promocjach, jakie oferuje nasza agencja koncertowa. Zapisz się już teraz:

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:

Syndykat Artystyczny w swojej wieloletniej działalności, skupia się na organizacji różnego rodzaju projektów artystycznych i koncertów. Naszym głównym profilem działalności jest organizacja imprez na terenie Polski i Europy, przy współpracy trzech przedstawicielstw: w Słowacji, w Niemczech i w Rosji. Od 15 lat nasza firma promuje artystów w corocznych katalogach koncertowych, zawierających szeroki wachlarz sztuki i techniki estradowej. Umożliwia on realizację większości pomysłów artystycznych.

Agencja koncertowa

Chcemy podziękować Państwu za współpracę przy realizacji projektów artystycznych. Mamy nadzieję, że nasza agencja koncertowa spełniła Państwa oczekiwania i nie zawiodła zaufania, którym darzycie nas od wielu lat. Dokładamy wszelkich starań, by nasz profesjonalizm, wiarygodność i kompleksowość usług miały przełożenie na wysoką jakość realizowanych imprez. Syndykat Artystyczny życzy Państwu udanych koncertów!

Agencja i jej działalność:

Agencja koncertowa Syndykat ArtystycznyNasza agencja koncertowa zajmuje się organizacją i realizacją koncertów i wszelkiego typu widowisk artystycznych. Organizujemy eventy od 1987 roku a pod obecną nazwą od 1999. Prowadzimy działalność na terenie Polski i Europy. Nasze przedstawicielstwa znajdują się na Słowacji, w Niemczech i Rosji. Wydajemy coroczny katalog koncertowy, który zawierają szeroki wachlarz sztuki estradowej. Umożliwia on realizację większości pomysłów artystycznych.

Współpracujemy ze znanymi i wybitnymi artystami sceny i estrady polskiej i zagranicznej. Nasza agencja koncertowa produkuje programy estradowe i muzyczne. Promujemy nowe twarze rodzimej rozrywki.
Od pięciu lat zajmujemy się także produkcją spektakli teatralnych.

 

Koncerty:

Produkcja:

Promocja: